Барселона

Головна столиця Каталонії – місто Барселона вважається найпопулярною перлиною пам’яток в Іспанії серед туристів. Місто мрій, духа вільності, свободи, просто нікого не може залишити байдужим. Піднявшись на статую Колумба можна насолодитися прекрасним видом порту і безкрайним морем.

Барселона вважається справжньою перлиною туристичної Іспанії, завдяки багатій історії, цікавим пам’яткам, чудовою кухнею і неповторна атмосфера роблять подорож в Барселону яскравим і незабутнім. Побувавши хоч раз в цьому місті, хочеться повертатися ще раз і ще раз.

В місті настільки багато пам’яток, що за сутки неможливо всі побачити. Туристи завітавши до Барселони в першу чергу помічають відому пішоходну вулицю, яка простягується на 1,2 кілометра від площі Каталонії до берегу моря, де впирається в пам’ятник Колумбу. За думкою англійського письменника Сомерсета Моема, Рамбла є найкрасивішою вулицею на Землі.

На Ремблі знаходиться старий ринок Бокерія, пройти мимо цього міста просто неможливо, яскраві прилавки так і манять до себе. По ліву сторону можна повернути до Готичного кварталу, де зберігається історія зародження Барселони ще з римських часів. Цей район оздоблений старими церквами і спорудами, зокрема: Кафедральний собор, церква Санта-Марія-дель-Мар.

Варто відзначити творіння архітектора Антоніо Гауді, без його участі мешканці б не мали чудового міста, такі творіння як будинки Міла і Бальо, палац Гуель, парк Гуель і, звичайно, відомий храм Святого Сімейства, є головними пам’ятками Барселони.

Холм Монжуік – є улюбленим місцем для прогулок туристів і мешканців міста, тут зосереджено більше число цікавих пам’яток, тому на огляд цього району можна виділити цілий день.

От flow

Добавить комментарий

Яндекс.Метрика