Стрибки з моста “Лань, що біжить” у Кам’янці-Подільському

стрибки

Міст “Лань, що біжить” – місце для стрибків з самого вищого мосту в Україні. Міст розкинувся над р. Смотрич на висоті 70 метрів, вважається одним із найкращих об’єктів для стрибків Роуп-джампінг в Україні. Сюди зїжджаються з усіх куточків України і не тільки. Міст розташувався неподалік від чудового міста Кам’янець-Подільський, що дозволяє кожному туристи без проблем дістатися до місця стрибків, та оглянути пам’ятки цього міста.

Жителі Кам’янець-Подільського вже звикли до постійних гостей із різних куточків України і інших країн, і навіть пишаються тим, що саме в їх місті підноситься цей геній інженерної думки. З моста відкривається просто дивовижний вигляд на Смотрицький каньйон, чудовий своїми прямовисними скелями.

Як і на всіх інших об’єктів для стрибків Rope jumping на мості в Кам’янці працює сучасне спорядження, що на ряду з дотриманням всіх правил техніки безпеки гарантує кожному учаснику позитивні емоції. Його довжина складає майже 400 метрів, а висота – 54 метри (в різних джерел вказується висота і до 70 м, можливо це пов’язане з природними змінами рівня ріки і грунту). Таким чином, цей об’єкт є найвищим мостом в Україні.

Вартість стрибка: 220 грн.

You may also like...

Добавить комментарий

Яндекс.Метрика