Священні камені Сейду

камінь Сейду

Сейду – священні камені (сейд – саамс. Священний). Всі, хто подорожує по Кольському півострову, роблять багато фотографій цих незрозумілих кам’яних споруд. Так що все ж таки це за камені такі – сейду?

Це величезні окремо стоячі валуни, самих різних форм, частіше за все округлі, розмірами від півметра до десяти і вагою до 30, а іноді і більше тон, стоячі в нестійкому положенні, як істукани острову Великодня.

Існує багато припущень – що таке сейду. Перше – це саамські чаклуни, помираючи, перетворюються в священні камені. Друге – це просто звичайні камені, заряджені чаклунами. Третє – нойди за яку-небудь провину перетворюються в камені найзвичайніших людей. Четверте – це передавачі енергії.

Саамські чаклуни – нойди, вміли посилювати і так потужну енергію цих каменів і здійснювали ритуальні жертвопринесення. Вчені, які дослідили сейду, виявили, що камені змінюють радіаційний фон навколо, то знижуючи, то підвищуючи його. До того ж, камені пов’язані між собою – енергія йде від одного камені до другого, створюючи єдину ціль.

Час від часу з’являються нові сейду, старі ремонтуються, але хто це робить – невідомо. В саамських казках можна знайти згадки про те, що сейду будують духи разом з чахклі.

В стародавніх індійських знаннях можна знайти вислів про те, що “камені – це лише кристалізований Час”. НКВД не цікавилося каменями, а ось німецька контора “Аненербе”, яка займалася всякою чортівнею, використовуючи силу каменів, намагалися створити супер-зброю для зруйнування Англії. “Аненербе” щільно цікавилося Ведами і, досить можливо, німці знали щось таке про сейду, оскільки саме за допомогою цих каменів намагалися створити локальний катаклізм, який мав був стиснути час і перетворити все населення Британії в безсилих, помираючих на ходу старих або зруйнувати острови напрямком землетрусу.

Доречі, про віди, точніше про індуїзм. Ось цікава цитата: “Велике значення для життя лісових племен має успіх на мисливстві. Багато племен думають, що духи померлих можуть сприяти такому успіху і стараються тому умилостивити цих духів. Ці духи по вірі первісної людини часто мешкають в скелях або особливої форми каменях”.

You may also like...

Добавить комментарий

Яндекс.Метрика