селфі

Подорожуючи в іншій країні, будь-хто, бажає сфотографути себе поряд з визначною пам’яткою, чудовим краєвидом, або ж в китайському ресторані, мандрівнику стане у пригоді в кращому випадку сучасний сматрфон або айфон з селфі палицею. На сьогоднішній день популярність селфі досягнула масштабних вершин, навіть прем’єр міністри користуються нею. Названі ТОП-10 світових столиць селфі.

  1. Ейфелева вежа: з початку 2015 року відома вежа згадувалася більше ніж в 10,7 тисячах постів в Instagram. Тому Ейфелева вежа є найпопулярнішим фоном для селфі-знімків. Вежа випередила розважальний комплекс Disney World, та дубайський хмарочос Бурдж-Халіфа.
  2. Сіднейський оперний театр: одна з найвідоміших споруд світу є символом великого міста Австралії і одна з головних пам’яток континенту. Із 1973 року, театр визнаний одним з найвидатніших споруд сучасності архітектури у світі.
  3. Пізанська вежа: одна з найвідоміших і впізнаваних архітектурних споруд. Відомий голівудський актор Уїлл Сміт зробив знімок на фоні Пізнаської вежі, знімок опублікував в фейсбуці 17 липня, а до 22 липня фотографія набрала понад 3,3 млн “лайків”. Відома пам’ятка має оригінальну архітектуру, побудована із білого мармуру.
  4. Біг Бен: символ Лондона, великий годинник у Великобританії і, напевно, один із найвеличезніших баштових годинників у світі. Вперше годинник прозвучав 31 травня 1859 року. Зазвичай він асоціюється з годинниками на чотирьох щитах, поміщених на одній із веж Парламенту.
  5. Нью-Йоркський хмарочос Емпайр Стейт Білдінг: оголошений Національним історичним пам’ятником в 1986 році, названий Американським суспільством цивільних інженерів в якості одного із семи чудес сучасного світу. Висота до даху складає 381 метр, висота до верхівки шпиля – 443 метра. Можна скористатися 73 ліфтами, які доставлять вас до верхніх поверхів.
  6. Римський Колізей: ділиться на 4 поверхи, верхній із яких був створений для нижчих верств суспільства і жінок. А нижчий поверх Колізею був відведений вершкам тодішнього Риму. Колізей побудований у формі великого еліпса з півосями 188 і 156 метрів, у висоту будівлі амфітеатру Флавіева досягає 48 метрів у висоту.
  7. Афінський Акрополь: всі туристи сконцентровані навколо нього. Головна пам’ятка Греції, яка є значним комплексом, представляє собою майстерний твір будівельного мистецтва, зведений виднішими майстерами в середині і першій половині V ст. до н. е.
  8. Колесо огляду Лондонське Око: є одним із найбільших колес огляду у світі, яке розташоване на південному березі ріки Темзи в лондонському районі Ламбет. Висота колеса складає 135 метрів (приблизно як 45 поверхова будівля), а діаметр 120 метрів. З таких висот відкривається прекрасніший панорамний вид Лондона. Щорічно вище 3,5 мільйонів відвідують колесо огляду Лондонське Око.
  9. Храм Святого сімейства в Барселоні: грандіозна споруда з інопланетним декором, в середині якого – альтарь і багато неочікуваної форми капел. В центрі знаходиться ліфт, який доставить вас на майданчик, де видно всю Барселону.
  10. Оглядовий майданчик Top of the Rock: знаходиться на сімдесятому поверсі одного із будівель Рокфеллер-центра. Є як критий, так і відкритий майданчик – вони розподілені за трьома рівнями.

От flow

Добавить комментарий

Яндекс.Метрика