Львів

Місто Лева цілком можна назвати туристичною столицею України, адже кожен день місто приймає тисячі туристів із різних куточків світу. Місто має багату історію і чудову архітектуру, які приваблюють сюди гостей звідусіль. Місто було засноване в XIII с. і з тих пір багато разів змінювало прапор: воно належить Польщі, Австро-Венгрії і Рядянській імперії.

Тут розташовані такі пам’ятки, як площа Ринок. Підніміться на вежу ратуші, щоб насолодитися панорамою міста. Львівський оперний театр вражає своєю величністю і дає уявлення світового рівня. Неповторний дух міста створює його насичене художнє життя, особливий характер його жителів, а також чарівний запах кави, який доноситься із затишних кав’ярень Львова.

Місто пропонує кожному туристу найможливіші туристичні послуги, що зроблять його відпочинок не тільки комфортним, але й цікавим. Турист не засумує в цьому місті, адже на нього чекатимуть численні екскурсії, відвідання численних музеїв, та інших архітектурних споруджень. Фактично, більше половини архітектурних пам’ятків України знаходиться саме у Львові, та фактично, увесь історичний центр Львова – одна велика пам’ятка, ви отримаєте масу задоволення, просто прогулявшись по ньому.

Щоб помилуватися красою ще з минулих століть, варто заглянути до площі Ринок, вона заснована в 14 столітті, також головна пам’ятка, звичайно ж це ратуша, вона також побудована в 14 столітті. Тут розташовані три найцікавіші церкви, ними є: греко-католицький собор Св. Юрія, Латинський кафедральний собор і Домініканський собор, вони безсумнівно користуються великою популярністю серед туристів.

Окрім святих місць, є можливість відвідати не менш цікаві спорудження, великою популярністю серед туристів, відвіданих Львів, користується парк “Великий Замок”, піднявшись сходома до вершини, відкриватиметься неймовірний вигляд на місто, тисячі туристів відвідують цей парк. Якщо у вас буде час, то відвідайте замки Львівської підкови.

Місто є туристичною візитівкою у будь-якого туриста, неможливо не насолодитися цим містом, яке оволодіє вашим розумом, та змусить заглянути у всі можливі туристичні місця. В 2012 році місто приймало чемпіонат Євро з футболу “Євро 2012”, через його проведення місто популяризувалося ще більше серед туристів.

От flow

Добавить комментарий

Яндекс.Метрика