Велотуризм в Україні

велотуриз в Україні

Туризм в Україні неодноразово захоплював туристів інших країн, в особливості активний відпочинок, зокрема – велотуризм. Україна славиться неймовірною красою Карпат, цей скарб перебуває переважно на Закарпатті, в цих краях, щорічно влаштовуються неймовірно цікаві змагання з цього виду спорту, також знаходяться приголомшливі маршрути для велосипедів, а також ця промисловість перебуває на вищому рівні.

Хто не перший рік мандрує велосипедом, то нехай провірить себе на трасах Карпат, адже дороги які там знаходяться складаються із гравію і піску, а восени, коли йдуть дощі, або ж весною, під час того як почне танути сніг, ці стежки стають ще менш проходними. Ближче до літа і до початку осені початківці можуть провести незабутню відпустку і насолодитися всією принадністю Карпат.

Закарпаття це не тільки одні Карпати, але й скарбниця пам’яток архітектурного значення. Але спеціально для тих, хто любить більше активний вид відпочинку є багато музеїв і пам’ятків стародавньої архітектури.

Тим, хто любить первісні і ніким не відреставровані місця, є чудовий маршрут по дикій природі. Печери і руїни Ужгородських і Мукачівських замків, цю красу вам буде важко забути.

Крим і його неймовірна краса.

Крим зі своїми заповідниками – це чудове місце для велотуризму. Запаморочливі краси, багато пам’ятників, архітектури, величезна кількість стежок і трас з нетерпінням чекають на туристів щорічно, а південний берег Криму відкриє свої чудові види для більш досвідчених велотуристів. До прикладу, Ай-Петрі більш ніж з півторакілометровій висоти відкриє вам свої навколишні пейзажі. Великий каньйон, Ангарський перевал, берег Тарханкута і Корчинський півострів наповнені чудовими стежками, як для новачків, так і для більш досвідчених туристів.

You may also like...

Добавить комментарий

Яндекс.Метрика