весільна подорож

Кожна новоспечена сім’я мріє про приємну нагороду за довгі місяці підготовки до весілля, під кодовою назвою “медовий місяць”. Ця подія запам’ятається вам на все життя, це чудова можливість відвідати найекзотичніші куточки нашої планети, та організувати весільну подорож так, щоб вона запам’яталася вам яскравою та щасливою.

Медовий місяць краще починати планувати за 4 місяці, щоб напередодні весілля не отримати нервовий зрив, розриваючися між вибором сукні, планом розповіді гостей в ресторані і готелем вашої мрії. Рекомендуємо скористатися подружній парі подобовою арендою квартир або апартаментів в Житомирі http://zhitomir.vlasne.ua/uk/.

Така подорож у багатьом відрізняється від звичайного туру. Це особлива подорож, де все має бути проведено особливо і унікально, пізчаний пейзаж або велике місто, гори або лісове озеро – ваш вибір має бути відображенням ваших бажань і почуттів.

Острів Лангкави. Малайзія: земляний рай, романтика цього міста заключається в дивовижній атмосфері любові і гармонії. Країна гармонічно поєднує в себе красу тропічних лісів, білосніжних морських пляжів, мальовничих гір, безкінечних рівнин і бурхливих водоспадів. Казковий острів вже давно завоював славу курорта закоханих.

Гоа. Індія: низькі ціни в середині країни, велика кількість приємних, шумних ресторанчиків, демократична обстановка, багато місцевих клубів – молоді енергійні люди знайдуть все для бурхливого і яркового медового місяцю.

Острів Балі. Індонезія: стародавні храми, вічно голубий океан і небо, широкі рисові тераси, вражають своєю яскравою зеленню, кокосові пальми, вулканічні гірські вершини з озерами, тропічні джунглі з цікавими мавпами, сонце і білі пізчані пляжі.

Вена: надихає на довгі романтичні прогулянки. На вузьких вуличках розташувалося багато маленьких магазинчиків і кафе. Середньовічні фасади будівель створюють цілковите відчуття того, що ви знаходетеся в старій Європі. Не забудьте спробувати традиційний шніцель – тонко нарізана, запланована телятина.

Гавайські острови: блискуча вода, мальовничі береги і іділічні заходи, на вас чекатимуть у весільній подорожі. Ви знайдете все це, плюс захоплююче нічне життя і дивовижні ресторани. Проведіть день, купуючи одяг, предмети мистецтва і коштовності на нещодавно відновленій набережній, і відправляйтеся на екскурсію до вершини Алмазної Голови.

Ніщо не асоціюється із казкою краще, ніж замок на скалі. В Празі ви знайдете таку казку. Навіть взимку, коли погода не дуже хороша, архітектура Праги виробляє враження. Проведіть день, досліджуючи Пражський Замок, а потім поверніться на площу старого міста, щоб послухати перезвін 600-річних годин. Пообідайте на березі ріки в парку Кампа, потім пройдіться по мосту Чарльза щоб відчути, ніби ви перенеслися на 200 років назад.

От flow

Добавить комментарий

Яндекс.Метрика