Відпочинок в Австрії

Австрія

Невелика країна, в якій є значна різноманітність місць, які так і манять туристів. Австрія відома на увесь світ своїми гірськолижними курортами, практично кожен курорт створений так, щоб ви отримали увесь комплект послуг. Взимку в Австрії варто звернути увагу на такі термальній курорти як Баден і Бад Лойперсдорф.

Не втратьте можливість розглянути на один із багаточисленних гірськолижних курортів, зокрема: Каринтія, Зальцбург, Штирія, Нижня Австрія, Верхня Австрія, Тироль, Форарльберг – це ще далеко не повний перелік місць, де можна добряче відпочити і покататися на добре обладнаних гірськолижних базах.

Австрійські курорти пропонують якісні траси як для професіоналів, так і для новачків. Альпійські схили доволі стрімкі, можуть налякати тих, хто вперше стає на лижі, висота схилів досягає 3500 метрів. Варто відмітити, що в кожній базі діють спеціальні школи, де досвідчені інструктори допоможуть новачка лиж чи сноубордів перетворити в професіонала.

Не пропустіть архітектурні пам’ятнки та екскурсійні поїздки. Такі міста як Зальцбург, Інсбрук і звичайно ж Вена призначені для цінителів краси і давнини. Перш за все Австрія – це насправді країна туристів. Кожен турист зобов’язаний побувати в туристичних комплексах преміум-класа, ну і звичайно ознайомитися з традиціями країни.

You may also like...

Добавить комментарий

Яндекс.Метрика