Відпочинок в Болгарії

В літню пору року, чудова країна Болгарія, перетворюється в справжній рай для туристів, численні пляжні куророти стали справжньою родзинкою країни серед туристів. Тури до Болгарії вибирають через пляжний відпочинок влітку і гірськолижний – взимку. Але тури до Болгарії славляться не тільки пляжним та зимнім відпочинком, але й для бальнеологічного лікування, відомого у всій Європі. Якщо ви зацікавлені в пошуку готелів, тоді скористуйтеся сайтом про готелі, та знайдіть для себе найзручніший варіант.

Найвідоміший пляжний курорт Болгарії – Сонячний берег, його дрібні пляжі і пологий берег ідеально підходять для сімейного відпочинку з дітьми. Багато приїжджих туристів віддають перевагу розважальному куророту Золоті піски, так як тут знаходиться велика кількість розваг для дорослих та дітей.

Гірськолижний відпочинок в Болгарії не менш відомий. В Банско найдовший в Болгарії лижний сезон – з грудня по травень, тут розташовуються траси всіх рівней. Різноманітність трас для різних категорій лижників характерно і для гірськолижного курорту Боровець, найстарішого в країні. А для початківців ідеально підійде Пампорово з його пологими схилами.

Пляжні курорти в Болагрії.

пляжі

Сонячний Берег: Курорт розташований в 42 км північніше Бургаса, і на 434 км східніше Софії. Сьогодні це найбільший і жвавий курорт на Чорноморському узбережжі Болгарії. Півкруглий пляж шириною 30 на 60 м з золотистим дрібним піском і природніми пізчаними дюнами розтягнувся на відстань більше 6 км.

Золоті Піски: Один із найбільших курортів болгарського північного Чорномор’я. Розташований в 18 км. Від Варни і на 488 км. від Софії. Пляжна полоса, покрита дрібним золотим піском, розтягнулася на 3.5 км. ширина пляжу місцями досягає 100 м. Вода залишається теплою (24-25 гр) навіть вночі, гарячі мінеральні джерела, круглий рік дарують здоров’я і красу людям.

Несебр: Розташований на скелястому півострові в 37 км. від міста Бургаса і на 3 км. від курорту “Сонячний берег”. Це один із стародавніх міст Європи, в пам’яті якого на сьогоднішній день зберігаються матеріальні свідства духовної культури різних епох і народів. Несебрський пляж вважається одним із кращих.

От flow

Добавить комментарий

Яндекс.Метрика