Хургада

Один із найпопулярніших курортів Єгипту знаходиться на узбережжі Червоного моря. Хургада відомий курорт, до якого пропонуються гарячі тури http://hottours.in.ua/catalog/hurgada/, є гідним суперником другому популярному курорту – Анталії в Турції. Однак відмінність між цими двома курортами заключається в тому, що більшість готелів Хургади були зведені в 2000 році і пізніше.

Хургада – місто немаленьке, порівняно великий адміністративний центр провінції Червоного моря (всього в Єгипті нараховується 26 провінцій). Доречі, в Хургаді знаходиться резиденція губернатора цієї провінції, а також і її уряд. Більше того, Хургада – це портове місто, де розташована база берегової охорони ВМФ країни.

В Хургаді можна виявити православну коптську церкву, а також діючий коледж гостинного господарства.

Умовно курорт можна розділити на 4 частини:

  • Центр Хургади (Старе місто) Ель Дахар. Тут проживають переважно місцеві жителі.
  • Новий центр Хургади, або Саккала Кура. Тут відкриті популярні серед туристів готелі, наприклад, готель Le Pacha, готель Regina Style. Цікавий факт: саме в цьому районі з’явився перший ресторан MC Donals!.
  • Третій район Хургади – Новенький центр. Тут ви помітите довгий променад для пішоходів. Ця пішоходна зона розтягнулася уздовж морського берега. Ви зможете прогулятися по ній від готелю Sindbad і Mashrabia до готелю Hilton Resort.
  • Четверта зона курорту – самий південь міста, де розташовані в основному готелі. Цікаво, що в загальній складності берегова лінія Хургади розтягнулася на цілих 40 км. Дана зона простягається від готелю Magawoish до готелів Jberoi Sahi Hasheesh, Coral Beach.

Населення Хургади – порядку 35-40 тисяч людей. За більшим рахунком місцеві жителі займаються торгівлею або туризмом. Багато із них працюють в готелях міста, водять автобуси з туристами, катають гостей міста на яхтах.

Відпочинок в Хургаді дозволить вам непогано загоріти і отримати задоволення і користь для здоров’я від морської кухні і свіжих фруктів. Але це ще не всі переваги відпустки на цьому узбережжі. Від Хургади набагато легше дістатися до таких неймовірних пам’ятників Стародавнього Єгипту, як Луксор і Карнак.

Поїздка в Каїр також буде значно коротшою, ніж така ж екскурсія із Шарма. Крім того, гарячі тури в Хургаду традиційно економічні, і ви зможете під час відпустки витратити більше засобів на розваги і покупки.

От flow

Добавить комментарий

Яндекс.Метрика