відпочинок взимку

Все більше і більше туристів віддають перевагу зимньому відпочинку ніж літньому, в цьому вони переконалися завдяки стрімкому розвитку гірськолижних курортів.

Відвідавши один з них, можна і відпочити і покататися на лижах або ж сноубордах. На сьогоднішній день більша частина туристів відправляється в зимні часи до найтепліших країн – Єгипет, ОАЕ, Таїланд, Індійський Гоа, Мальдіви, Канарія і інші теплі держави.

До вашої уваги представляємо список кращих курортів світу: Франція, Австрія, Швейцарія, Швеція, Італія, Іспанія, Чехія, Норвегія та Україна. За увесь зимній час туристи можуть підкорювати гірські вершини не тільки на лижах і сноубордах, але також на санках і надувних гумових кругах – сноутюбах (ватрушках). Є можливість покататися на ковзанах, снігоходах і всюдиходах.

Якщо ви прихильник відпочити в теплому місці, без навантажень, то рекомендуємо вам поїхати до туристичних комплексів, де вам влаштують всі зручності для найприємнішого відпочинку, якого ви можете тільки уявити. Карпатська кухня, дегустація національних напоїв, баня та сауна, січневі свята, все це є в Карпатах.

От flow

Добавить комментарий

Яндекс.Метрика