храм святого сімейства

Найбільше та найчудове спорудження Собор Святого Сімейства Іспанії, розташоване в місті Барселона. Відомо, що проект будівництва, має закінчитися до 2030 року, невідомо, як би в точності мав вигляд храм, якщо б його до кінця будував Гауді. Це римсько-католицька церква, головна пам’ятка Барселони, ще в далекому 1882 почалося будівництво, яке до цих пір не завершено.

Архітектор Франсиску дель Віляру спроектував велику апсиду, яка складається із семи каплиць. Згодом, після того, як Франсиску залишив проект, відомий каталонський – Антоніо Гауді взявся допрацювати церкву, він змінив первісну концепцію майбутньої церкви. Всі наступні роки свого життя він працював над будівництвом храму Святого Сімейства.

За задумом архітектора, колони, які є головним несучим елементом будівлі, по мірі наближення до зводам розгалужуються, утворюючи фантастичну конструкцію в виді лісу. У Гауді велике уява, його творіння є дійсно унікальними, і цей храм не став виключенням. Сонячне світло, падаючи в середину храму скрізь розташовані на різній висоті вікна, створює відчуття того, що скрізь гілки дерев пробивається сяйво зірок.

От flow

Добавить комментарий

Яндекс.Метрика