Як правильно загартовуватися взимку?

Загартовування

В зимній період часу ми часто хворіємо, але забуваємо, що зима дає чудовий шанс вилікуватися від багатьох хвороб. Найефективніший спосіб для лікування хвороб взимку є – загартовування, корисно для здоров’я в будь-якому віці, але до такої процедури потрібно підготувати організм, в противному випадку дії льодяної води можуть виявитися зовсім не цілющими, а згубним процесом.

Перш за все, оцініть потенціал свого організму, його індивідуальні риси. Спостерігаємо на вулиці, що одні люди постійно мерзнуть, а іншим увесь час тепло, тому перед тим, як приступити до загартовування, побувайте у лікаря і запитайте у нього пораду. Існує багато секретів в успішному загартуванні, зараз ми їх перерахуємо.

Подбайте про свіже повітря у вашому будинку чи квартирі, тому регулярно провітрюйте приміщення, краще це робити два рази в день. Якщо у вас є вільний час, краще відправтеся на прогулянку, а після неї виконайте обтирання всього тіла холодною водою, при бажанні скористайтеся прохолодним душом.

Перед зануренням в ополонку обов’язково необхідно розігріти м’язи, для цього підійде пробіжка на протязі 15-20 хвилин, після неї рекомендують обполоснути холодною водою руки, ноги і груди, а потім, прийшовши в чудове і бадьоре розташування духа, зануритися в ополонку по шию. Досвідчені моржі перебувають в холодній воді близько двох хвилин, а новачкам рекомендується не більше 10-15 секунд.

 

 

 

 

 

You may also like...

Добавить комментарий

Яндекс.Метрика