велоподорож

Як би не було приємно мріяти про безкінечні пейзажі, цікаві пригоди, а планування маршруту є важким заняттям. Непотрібно бути спортсменом, щоб сісти на велосипед, та відправитися до далекої подорожі, подібна подорож здасться вам неймовірною, однак, ті, хто вже спробував такий спосіб переміщення по дорогам, горам і так далі, заявляють: “це найкращий спосіб самостійної подорожі!”.

Користуйтеся картами.

Щоб не блукати в незнайомих місцях, користуйтеся докладними картами, в масштабах 1:200 000 – 1:400 000. Вони дадуть чудове уявлення про місцевість і дорогах. Шукайте атласи, які детально вказують увесь регіон. В додаток скористайтеся маркером, завчасу прокладіть на карті зручний для вас маршрут. Потім вивчіть його в інтернеті, зробіть на карті або в блокноті позначки про ключові пам’ятки на вашій дорозі.

Навчіться читати більше дрібні позначення на карті – вони стануть для вас ключом до розгадки ландшафту. Особливо це стосується височин. Подивіться, чи позначені вершини гір. Джерела рік знаходяться в горах, так що якщо збираєтеся їхати уздовж ріки до її джерела, то наймовірніше всього доведеться підніматися на гору.

Підготовка.

Для того, щоб проїхати за день 70 км по рівнині, і, вже тим більше, по гірським дорогам, ви маєте бути в хорошій фізичній формі і мати міцне здоров’я. Якщо до того ви не проїжджали велику відстань на велосипеді, рекомендуємо вам підготуватися – силові тренування підуть вам на користь. І пам’ятайте, що під час подорожі ваша витривалість буде тільки збільшуватися.

Не думайте про те, що вам це не під силу, вік теж не має ніякого значення, просто рухайтеся в своєму власному темпі! Повірте, що під час подорожі ви будете настільки зачаровані красами тих місць, де ви будете проїжджати, що просто забудете про втому.

Що необхідно взяти з собою.

Основне, без чого ви точно не зможете обійтися: велосипедний шолом, відповідний одяг, мобільний телефон, паспорт (з візами), вода і харчування. Решта залежить від різних особливостей вашого маршруту. Перед тим, як упаковувати речі в дорогу, грунтовно подумайте і складіть список всього необхідного.

Готовність.

Будьте готовими до несподіванок: не відправляйтеся в дорогу на такі довгі дистанції, на яких ви будете прикуті до педалей від заходу до світанку, томущо обов’язково щось трапиться і затримає вас. Це може бути і погана погода, і новий друг, і чудовий ресторан. Причини для зупинки в дорозі з’являються часто і у великій кількості. Плануючи час для подолання довгих дистанцій, беріть більш низький середній розрахунок часу на день. Це також стосується днів відпочинку і ледачих днів, коли можна плисти по течії, – приготуйтеся отримати задоволення від непердбачуваності велосипедного туру.

От flow

Добавить комментарий

Яндекс.Метрика