подорож по європі

Під час тривалих відряджень або навчання краще знімати квартиру або кімнату – на тривалий час, ніж готель, це питання важливе і трудомістке, особливо якщо врахувати той факт, що якщо знімати житло в Європі, це відбувається декілька інакше, ніж ми звикли до цього за останні роки вдома. Там інші умови і інші правила.

При прийнятті рішення, що ви шукаєте в тому чи іншому місті?, в якості першого притулку зазвичай підходить мебльована кімната або мебльований апартамент, а Черкаси пропонують зручний та якісний сервіс подобової аренди квартир і апартаментів http://cherkasy.vlasne.ua/. Обидва вида житла можна зняти за допомогою так званих “Mitwohnzetrale” – своєчасних агенств нерухомості, з якими із задоволенням заключають домовленість в пошуку клієнтів приватні власники мебльованих кімнат і апартаментів.

Послуги “централу” складають зазвичай деякий процент від вартості кімнати. Процент залежить від того, на який термін ви знімаєте житло за допомогою такої фірми. Існують два види житла: квартири від приватних господарів, і квартири від керуючих нерухомістю фірм. Не соромтеся звертатися за допомогою до вашого координатора, всі наукові та навчальні заклади мають або житло, або так званих гестехаузи.

Існують молодіжні гуртожитки які називаються Хостели, вони допомагають заощадити в подорожі і завести мільйон нових друзів із різних куточків світу. Хостели бувають тематичними, наприклад, можуть бути оформлені в португальському стилі. Частіше за все, хостели перетворюються в місця для справжнього арт-простору, де показують фільми, і збираються літературні клуби.

Каучсерфінг і інші варіанти безкоштовного розміщення: ось тут занурення в середу гарантується найсерйозніше – господар приймає тебе в гості, за нічліг ти не платиш, але взамін даруєш своєму хосту свій час, розповіді про свою родину, про свої подорожі, можеш допомогти йому по господарству або ще якось. Але пам’ятайте, за вашою поведінкою будуть судити взагалі всіх ваших співвітчизників.

Готелі: Щоб правильно вибрати готель, потрібно знати деякі особливості – наприклад, розуміти, що позначають скорочення ВВ І НВ, не пред’являти до готелю 2* вимоги, як до готелю 4*, і взагалі усвідомлювати, в чому різниця між хостелом і готелем 1*.

Апартаменти: нескучний варіант для подорожуючих великими сім’ями або компаніями. Зняти квартиру завжди бюджетніше, ніж номера в готелі, плюс – ще і готувати можна самим, адже в квартирах (апартаментах) частіше за все є кухня. Окрім того, це ще і спосіб зануритися в середу, відчути себе місцевим мешканцем.

От flow

Добавить комментарий

Яндекс.Метрика