Як врятуватися коли заблукали в горах

загубився в горах

Подорожі в гори не є легкою прогулянкою, потрібно усвідомити той факт, що вам варто вивчити територію тої чи іншої місцевості, природні умови, та хребти. Бували такі ситуації коли в горах губилися туристи, які неправильно спланували похід, фізично не витримали, та не розрахували їжу. Ми поговоримо про те, як не потрапити до подібної ситуації, і спокійно повернутися додому.

Деякі золоті правила вам допоможуть уникнути можливої ситуації:
Для початку слід переконатися, що є така людина, яка мала б знати, що ви маєте дістатися того чи іншого місця, коли ця людина дізнається, що ви не дісталися в покладений термін, вона зателефонує в рятувальну службу і почне пошук вашої експедиції.

Друге правило подорожуючих в горах голосить: чим раніше ви зрозумієте, що загубились, тим краще. Адже, зрозумівши це вчасно, ви зупинитеся і вирішите, що робити далі. Багато людей починають панікувати, витрачати дарма час, пальне, воду і власну енергію, надіючися, що якимось чудом знайдуть свій маршрут.

Припустимо ви виявили, що заблукали. Що робити далі? Все доволі просто: ідете до найближчого місця, де вас легко зможуть помітити з повітря. Це має бути рівне відкрите місце. В будь-якому випадку знайти вас на одному із цих місць рятувальникам буде простіше, ніж якби ви сиділи в ущелині або у висохлому руслі ріки.

Наступне, що вам допоможе, це увага звичайно ж. Тому слід бути напоготові, вертоліт може з’явитися в будь-яку хвилину, і часу не буде для чогось іншого, тому залишається тільки спостерігати. Далі: потрібно створити на землі великий малюнок з правильними обрисами (до прикладу SOS). І на цьому все, успіхів.

You may also like...

Добавить комментарий

Яндекс.Метрика