мандруюча пара

По закінченню сезону літніх відпусток, і ціни приємніші для туристів, але на чому можна заощадити плануючи поїздку на міжсезоння? В цій статті будуть запропоновані варіанти заощаджень. Зміст:

– Перельоти;

– Найбільш популярні лоукостери;

– Путівники;

– Переїзди;

– Проживання;

– Екскурсії.

Перельоти:

До того як ви, ще не визначилися як вам їхати до Європи, ми вам пропонуємо авіакомпанії за низькими цінами, їх називають лоукостерами. Чому лоукостери? Томущо і зручно і дешево. Затишок на бортах не гірший ніж у інших офіційних авіаперевізників, а різниця в тім, що вам доведеться додатково оплачувати деякі послуги – багаж, харчування, реєстрацію на стійці аеропорту.

Знайти такі пропозиції можна на сайтах-агрегаторів. Перебуваючи на одному з сайтів вам знадобиться надрукувати потрібні вам дати і направлення, а система видасть вам варіанти перельоту з цінами і маршрутами.

Путівники:

Ми відправляємося до подорожі для того, щоб дізнатися щось нове, побачити, засвоїти, зазирнути, і додати до себе нову культуру. Велика помилка туристів в тому, що вони заздалегідь купують путівники, а замість цього можна б було прочитати відгуки, розповіді і поради, які бувалі люди в тому чи іншому місці залишають в інтернеті. Так набагато простіше, завдяки їм можна скласти цікавіший та більш підходящий маршрут, або просто слідувати рекомендаціям.

Існують портали які допомагають мандрівникам спланувати подорожі. У тих порталах ви зможете задавати будь-які питання. Припустимо ви їдете до Турції, і вам цікаві ресторани, кафе, чи інші місця, в тому вам допоможе портал, в якому вам слід вибрати по рейтингу відгуків і оцінок подорожуючих, яке місце вони оцінюють більш цікавим.

Є безліч сервісів які допомагають у підказках, чим зайнятися і куди сходити в чужій країні.

Переїзди:

Варто скористатися сервісом по пошуку попутників, там реєструються водії, які збираються кудись і готові взяти до себе пасажирів за невелику оплату. Можна скористатися мережею перевізників – http://www.eurolines.com, наприклад, пропонує опцію Unlimited travel: безлімітний білет на 15 днів на всі маршрути (49 направлень) за €185-215.

Існує єдиний білет на поїзд InterRail Global Pass, який захоплює 30 країн, вартістю від €184, та пропонує додаткові бонуси. Для одиничних поїздок варто придивитися до TGV – це французька мережа швидкісних поїздів.

Проживання:

Варто знімати квартиру ніж готель, набагато вигідніше, приятніше і зручніше, ніж селитися в готелі. Існують сервіси, які допомогають отримати чужий дім безкоштовно, запропонував на тимчасовий обмін свій власний. Можна наглядати за хазяйськими дітьми або навчати їх мові в Парижі, вечорами змішувати коктейли в барі Амстердаму, і за це отримати житло.

Екскурсії:

Майже у всіх містах Європи можна знайти гідів-ентузіастів, які готові прогуляти вас за дякую і пост у фейсбуці, і записатися до них на екскурсію заздалегідь. Є організація яка зветься Sanderman’s New Europa, яка з 2004 року організовує безкоштовні екскурсії по багатьом містам світу.

От flow

Добавить комментарий

Яндекс.Метрика