Заміна шкідливих звичок на хороші

головний біль зранку

Ви починаєте день з кави, ідучи на роботу викурюєте сигарету, слухаєте улюблену музику в навушниках, це все шкідливо, але ви продовжуєте це робити навіть якщо будете багато думати, читати про шкідливість цих речей. Почнемо з того, що від кави порушуються ваші кістки, а головне ваше серце. Розпочнуться болі, як внутрішні так і зовнішні, голова болітиме і серце.

Як часто ви п’єте каву? Ви думаєте, що 3 чашки кави нормально, спробуємо вас переконати що це не так. Маємо бажання позбавитися поганих звичок, але не можемо, томущо наш організм вже звик робити ці речі, ну що поробиш звичка є звичка, але є вихід, він зовсім не важкий, зі звичкою не потрібно прощатись, її треба замінити на корисну.

Припустимо встаємо зранку, так і хочеться випити каву, чому б нам не її випити а чай або фруктовий сік, і так кожного ранку, ви побачите, що зранку більше не візьмете в руки чашку кави. А що відносно обіду, ночі? Теж буде бажання випити чашку кави, ну а в ці важкі для вас хвилини, подумайте про ранок, ви вже нормально встаєте без кави, можна режим ранку віднести і до обіду або ночі.

Не всім зрозуміло, що від звички не втечеш, томущо ми звичками живемо, тобто це наш образ та стиль. З курінням теж саме, просто уважно подумайте, що через куріння табаку, не тільки у вас будуть проблеми, але й у ваших майбутніх дітей, ви ж не хочете, щоб вони хворіли. Кажуть кидають курити через власну волю, так, але все ж табак став для ваших легень невід’ємливою частиною.

Подумайте, що ваша звичка є неправильною, її треба замінити на корисну, але яку? Ніколи не використовуйте таблетки від куріння, або щось інше, ніщо не зупинить цей процес окрім вас самих, подумайте про звичку випити зранку чай або сік, ніж каву, а тепер уявімо собі, що ви зайнялися бігом, вам не зручно бігається, томущо ви погано почуваєтеся, мабуть через те, що курите, я думаю тут і гадати не потрібно, коли захочете курити, просто виконайте декілька вправ, а потім можна і побігати.

You may also like...

Добавить комментарий

Яндекс.Метрика