Затока-бази відпочинку :”Маяк”

Курорт Затока

Наближаеться літо , і  саме час  планувати відпочинок на морі.  Крим- дорого,банально,стандартно. І чому саме Крим ? , ніби немає іншого варіанту.Давайте звернемо увагу на інші курорти України і почнем з  курорта Затока-  кліматичного  регіону  з прекрасними пляжами на самому березі моря.Курорт розташований в 60 км на південний захід від Одеси на мальовничій піщаній косі, що знаходиться між Чорним морем, Дністровським лиманом і солоними озерами.

Затока

 

Клімат

Величезний  дар природи  – благодатний клімат. Затока – один з теплих районів Причорномор’я. Безморозний період триває більше 200 днів. Як і Крим, курорт Затока – один з найтепліших країв України. При великій кількості сонячних днів і високих літніх температурах в Затоці дуже висока випаровуваність. Зима м’яка, середня температура січня – 3 градуси. Літо дуже тепле, середня температура липня +22 градуси. Денна спека  переноситься легко завдяки морським бризам.

Затока бази відпочинку

На курорті функціонує більше ста пансіонатів і баз відпочинку.  Мій вибір  припав на  базу відпочинку “Маяк”.  Чому саме  “Маяк” ? – позитивний досвід друзів , які вже там відпочивали. Відносно недорогі ціни ,сервіс, приємний персонал, сайт в інтернеті з детальною інформацією про відпочинок  – все це разом вартує  того  ,щоби  літом відпочити саме там.

Сервіс

У Затоці працює безліч барів, ресторанів, дискотек, прокат водних мотоциклів, водні гірки. У затишних барах можна покуштувати смачні блюда і прекрасні вина Бесарабії і Молдови. Екскурсії на будь-який смак: в Одесу, дегустація Шабских вин, аквапарк, дельфінарій; у Белгород-Днестровск ( 15 км від Затоки) : середньовічна фортеця, церкви 14-17 віків, краєзнавчий музей, розкопки давніх  поселень скіфів, греків і генуезців. і так далі

Ancient Akkerman fortress at Belgorod-Dnestrovsky, near Odessa, Ukraine

Транспорт

Уздовж усього населеного пункту проходить  шосе Одеса – Рени, а також залізнична гілка Одеса – Березино – Ізмаїл. Через Затоку  курсує пасажирський потяг сполученням Одеса – Ізмаїл – Березино і приміські потяги Одеса – Белгород-Днестровкий (5 пар влітку і 2 пари взимку). Автомобільний і залізничний транспорт є основним транспортом в селищі. З червня 2009 р. (на літній період) відновлено курсування річкового транспорту між причалами Бугаз і Білгород-Дністровський.

 

You may also like...

Добавить комментарий

Яндекс.Метрика