Зимній похід для початківця

Туристи в горах

Кожен турист-початківець в зимній час зацікавлений в одному питанні: як правильно підготуватись до походу? Сидячи вдома за чашкою чаю обмірковує всі можливі варіанти своєї майбутньої подорожі, але так і не находить виходу, ми постараємось розібрати це питання. Перш ніж вирушити, вам слід розібратися в тривалості подорожі, адже потрібно розрахувати спорядження.

Перед тим як вирушити в гори потрібно серйозно підготуватись, якщо у вас проблеми зі здоров’ям то необхідно взяти з собою велику кількість медичних засобів. У зимні часи не буває комфортно, тільки в тому випадку, якщо ви запеклий турист, і вам будь-які морози не завадять, ну і звичайно витривалість відіграє велику роль. Ви йдете до екстриму? Тоді майте на увазі, ця подорож буде нелегкою.

Мабуть у ваші плани не входить мерзнути, тому потрібно уважно віднестися до свого одягу і взуття для зимнього походу. Цей список вам допоможе почувати себе хоч трішки в теплі.

– Термобілизна.
– Майка/футболка з рукавом, кофта, светр – всі обов’язково із натуральних дихаючих матеріалів.
– Вільний міцний верхній одяг з водовідштовхувальною поверхнею.
– Тепла шапка або балаклава.
– Рукавички щільні.
– Зручне непромокаюче взуття із запасними устілками.

Ну і звичайно їжа та вода, ці компоненти є важливо необхідними для походу. Найкраще взяти з собою теплий чай або каву, кава прискорить ваш рух, ну а чай зігріє ваш організм, і не забувайте що потрібно взяти багато, бо під час походу випивається багато води, не будете ж ви шукати джерела з холодною водою, щоб простудились, і йшли кашляючи додому.

Їжу максимально взяти скільки вміститься, але, ніколи не їжте коли заманеться, краще розрахуйте години, так буде набагато зручніше та економливіше ніж ви собі уявляєте, томущо тривожити організм не рекомендується при сильній втомі, краще випийте чаю.

You may also like...

Добавить комментарий

Яндекс.Метрика